LOVAČKA UDRUŽENJA ČLANICE LOVAČKOG SAVEZA SRBIJE

I – BEOGRADSKI LOVNI OKRUG
1. LU “Beograd” – Beograd
2. LU “Vojnik” – Zemun
3. LU “Avala” – Ripanj
4. LU “Košutnjak” – Beograd
5. LU “Mića Popović”- Barajevo
6. LU “Dunav” – Grocka
7. LU “Varovnice” – Mladenovac
8. LU “Obrenovac” – Obrenovac
9. LU “Kosmaj” – Sopot
10. LU “Zemun” – Surčin
11. LU “Kolubara” – Lazarevac
II – PODUNAVSKI LOVNI OKRUG
1. LU “Smederevo” – Smederevo
2. LU “Pomoravlje” – Osipaonica
3. LU “Jasenica sever” – Smederevska Palanka
4. LU “Šumarice” – Krnjevo
5. LU “Vožd” – Rakinac
6. LU “Šumadija” – Drugovac
III – BRANIČEVSKI LOVNI OKRUG
1. “Vojvoda Milenko” – Požarevac
2. “Resava” – Poljana
3. “Golub” – Veliko Gradište
4. “Fazan” – Srednjevo
5. “Mlava” – Malo Crniće
6. “Stig-Boževac” – Smoljinac
7. “Morava” – Žabari
8. “Mirko Trifunović” – Aleksandrovac
9. “Trest” – Petrovac na Mlavi
10. “Krilaš” – Šetonje
11. “Jelen” – Kučevo
12. “Pek” – Rabrovo
13. “Pek Barničevo” – Braničevo
14. “Kuna” – Dobra
15. “Jovan Šerbanović” – Žagubica
16. Udruženje za gajenje, zaštitu i lov divljači „Golubac“ – Golubac
IV – POMORAVSKI LOVNI OKRUG
1. “Jagodina” – Jagodina
2. “Zec”- Veliki Popović
3. “Mika Brada” – Svilajnac
4. “Gornja Resava” – Despotovac
5. “Fazan” – Sedlare
V – ŠUMADIJSKI LOVNI OKRUG
1. „Bukulja“ – Aranđelovac
2. „Jelen“ – Natalinci
VI – RAŠKO-MORAVIČKI LOVNI OKRUG
1. „Čačak“ – Čačak
2. „Lovac“ – Novi Pazar
3. „Radiša Poštić“ – Mrčajevci
4. „Rade Joksić“ – Ježevica
5. „Jelen“ – Tutin
VII – MAČVANSKI LOVNI OKRUG
1. “Selimir Sele Jevtić” – Šabac
2. “Cer”- Volujac
3. “Sloga” – Lipolist
4. “Mačva” – Bogatić
5. „Gučevo“ – Loznica
6. “Vidojevica” – Lešnica
7. “Fazan” – Vladimirci
8. “Crni vrh” – Mali Zvornik
9. “Krupanj” – Krupanj
10. “Tamnava” – Koceljeva
11. “Mileta Polić – Bata” – Ljubovija
VIII – KOLUBARSKI LOVNI OKRUG
1. “Vojvoda Mišić” – Mionica
2. “Dragan Radović” – Lajkovac
3. “Braća Nedić”- Valjevo
4. “Tamnava” – Ub
5. “Kačer“ – Belanovica
6. “Rajac” – Ljig
7. “Milenko Pavlović – Pilot” – Osečina
8. “Tića Milovanović” – Valjevska Kamenica
IX – ZLATIBORSKI LOVNI OKRUG
1. “Aleksa Dejović” – Užice
2. “Prijepolje” – Prijepolje
3. “Soko” – Bajina Bašta
4. “Zlatibor” – Čajetina
5. “Kozomor” – Nova Varoš
6. “Kosjerić” – Kosjerić
X – ZAJEČARSKI LOVNI OKRUG
1. “Kraljevica” – Zaječar
2. “Salaš“ – Salaš
3. “Timok” – Mali izvor
4. “Veliki Izvor” – Veliki Izvor
5. „Vrška čuka“ – Grljan
6. “Fazan” – Zvezdan
7. “Knjaževac” – Knjaževac
8. “Midžor” – Kalna
9. “Minićevo” – Minićevo
10. “Soko” – Sokobanja
11. “Boljevac” – Boljevac
XI – BORSKI LOVNI OKRUG
1. „Bakar“ – Bor
2. „Srna-Majdanpek“ – Majdanpek
3. „Ključ“ – Kladovo
4. „Jastreb“ – Brza Palanka
5. „Hajduk Veljko Petrović 1896 -Negotin“ – Negotin
6. „Đerdap“ – Donji Milanovac
XII – JABLANIČKI LOVNI OKRUG
1. “Gornja Jablanica” – Medveđa
XIII – PČINJSKI LOVNI OKRUG
1. „Jelen“ – Vladičin Han
2. “Vrla” – Surdulica
3. „Pčinja“ – Trgovište
4. “Fazan” – Vranje

LOVAČKI SAVEZ VOJVODINE

LU Članice LSV-a biće objavljene nakon što LSV dostavi spisak svih udruženja

LOVAČKI SAVEZ CENTRALNE SRBIJE

LOVAČKI SAVEZ CENTRALNE SRBIJE
1. LU „Aleksa Đ. Popović“ – Užice
2. LU „Varovnice“ – Mladenovac
3. LU „Vojvoda Lune“ – Vrnjačka Banja
4. LU „Baljevac” – Baljevac
5. LU „Beljanica” – Resavica
6. LU „Branko Đonović” – Arilje
7. LU „Vladan Milošević” – Knić
8. LU „Vojvoda Milan Obrenović” – Gornji Milanovac
9. LU „Vrhovi” – Sjenica
10. LU „Rogot“ – Batočina
11. LU „Gradište” – Rača
12. LU „Dragačevo” – Guča
13. LU „Župa” – Aleksandrovac
14. LU „Jasenica jug” – Smederevska Palanka
15. LU „Juhor” – Varvarin
16. LU „Kalenić” – Belušić
17. LU „Karađorđe” – Topola
18. LU „Knjaz Miloš” – Požega
19. LU „Kopaonik” – Brus
20. LU „Kraljevo” – Kraljevo
21. LU „Kruševac” – Kruševac
22. LU „Levač” – Rekovac
23. LU „Morava” – Ćuprija
24. LU „Paraćin” – Paraćin
25. LU „Raška” – Raška
26. LU „Soko” – Vrnjačka Banja
27. LU „Srebrnica” – Stragari
28. LU „Staro selo” – Staro Selo
29. LU „Trstenik” – Trstenik
30. LU „Hajduk Veljko” – Ćićevac
31. LU „Crni vrh 1955” – Bunar
32. LU „Čemernica” – Ivanjica
33. LU „Šumadija” – Kragujevac
34. LU „Pomoravlje“ – Velika Plana
35. LU „Lapovo“ – Lapovo

LOVAČKI SAVEZ JUGOISTOČNE SRBIJE

LOVAČKI SAVEZ JUGOISTOČNE SRBIJE
1. LU „Niš“ – Niš
2. LU „Dr Milenko Hadžić“ – Svrljig
3. LU „Zaplanje“ – Gadžin Han
4. LU „Toplica Doljevac“ – Doljevac
5. LU „Srndać“ – Žitkovac
6. LU „Deligrad“ – Aleksinac
7. LU „Srna“ – Vitoševac
8. LU „Bukovik“ – Ražanj
9. LU „Mali Jastrebac“ – Merošina
10 LU „Dobra glava“ – Pečenjevce
11. LU „Golub“ – Bujanovac
12. LU „Bogiša Popović Giša“ – Vlasotince
13. LU „Toplica“ – Prokuplje
14. LU „Miroslav Zlatanović Mića“ – Žitorađa
15. LU „Ponišavlje“ – Pirot
16. LU „Jastreb“ – Bela Palanka
17. LU „Ruj“ – Zvonce
18. LU „Vidlič“ – Dimitrovgrad
19. LU „Lužnica“ – Babušnica
20. LU „Crna Trava“ – Crna Trava
21. LU „Bošnjace“ – Bošnjace
22. LU „Dubočica“ – Leskovac
23. LU „Manojlovce“ – Manojlovce
24. LU „Blace“ – Blace
25. LU „Fazan“ – Preševo
26. LU “Sokol” – Bosilegrad
27. LU „Soko“ – Kuršumlija
28. LU “Zec” – Grdelica
29. LU “Zelenika Babičko”- Babičko
30. LU “Porečje” – Vučje
31. LU “Bojnik” – Bojnik
32. LU “Jablanica” – Lebane